Sukladno Zakonu o poljoprivrednom zemljištu („Narodne novine“ br. 20/2018.) Grad Vodice izlaže na javni uvid  prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području grada Vodica. Uvid u Prijedlog Programa raspolaganja, s popratnom dokumentacijom, može se od 30. srpnja do 13. kolovoza 2018. godine izvršiti radnim danom od 08:00 do 14:00 sati u sjedištu Grada Vodica, Ive Čače 8.

Zainteresirane osobe mogu dati prigovore na Prijedlog Programa najkasnije do isteka roka javnog uvida do dana 13. kolovoza 2018. godine:
Prigovori na Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Vodica predaje se u:
Upravni odjel za gospodarstvo, imovinu i prostorno uređenje
Ive Čače 8
Dokumenti:
1.Program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu RH za Grad Vodice
2. grafika k.o. Čista
    geodetski snimak Čista
3. grafika k.o. Prvić
    geodetski snimak Prvić
4. grafika k.o. Vodice
    geodetski snimak Vodice