VI. manifestacija Dani mladog maslinovog ulja u Dalmaciji održat će se u Šibensko-kninskoj županiji 10. prosinca 2016. godine u Hotelu Olympia u Vodicama. Manifestacija ima međunarodni karakter. Potrebna količina za ocjenjivanje je 1/2 litre maslinovog ulja. Ocjenjivat će se kemijski parametri i organoleptika.
Cijena kotizacije po uzorku iznosi 300,00 kuna, a  u cijeni kotizacije su: kemijska i organoleptička analiza, fond nagrada i svečana večera za jednu osobu na svečanoj završnoj večeri dodjele priznanja i nagrada na Manifestaciji u Vodicama 10. prosinca 2016.
Zbog ograničenog broja uzoraka (maksimalno 200), prijave će se primati do 25. studenog 2016. s tim da organizator može skratiti rok prijava ukoliko se ranije zaprimi maksimalni broj uzoraka.
Za sve informacije zvati na telefon Udruge dalmatinskih uljara 091/3689 220 ili kontaktirati na email: damir.buntic@si.t-com.hr

Obrazac za prijavu