Eleonore Borgin iz Vodica je osvojila juniorsko srebro u ženskoj konkurenciji u klasi Laser 4.7 na Otvorenom prvenstvu Hrvatske 2019 za neolimpijske klase koje se održalo u Kaštelanskom akvatoriju od 13. do 15. rujna u organizaciji JK Marina Kaštela i u suradnji sa Hrvatskim jedriličarskim savezom.
Na prvenstvu je sudjelovalo sto natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Crne Gore u klasama: Laser Radial M (SEN; U17 i U19), Laser 4.7 M/Ž (U16 i U18), 420 M/Ž (Open U17 i U19), Techno 293 M/Ž (U15 i U17).
Vodički jedriličarski klub na Prvenstvu je predstavljala Eleonore Borgin te nakon što je prošle godine osvojila prvo mjesto u svojoj klasi među curama te postala kadetska prvakinja Hrvatske u klasi laser 4.7 do 16 godina, ove godine je ponovila veliki uspjeh te u jakoj juniorskoj konkurenciji osvojila srebro. Bolja od nje bila je samo Ursula Balas iz Jedliličarskog kluba Crikvenica koja je osvojila zlato. U ukupnom poretku klase Laser 4.7 Eleonore je zauzela visoko peto mjesto.