U Gradskoj vijećnici grada Vodica održana je izborna sjednica Gradskog društva Crvenog križa Vodice. Članovi skupštine Gradskog društva Crvenog križa Vodice su: Benedikt Ante Cukrov, Svjetlana Jurlin Livić, Matea Zekonjić, Zoran Remić, Ante Kendeš, Tomislav Pešić, Gordana Mijat, Sami Bach Khojah, Ivica Bilan, Marija Birin, Ana Zafron, Tončika Trubarac, Petra Kranjac, Dinko Križan Vučak, Nena Gnjidić, Luka Lipić, Branimir Marić, Sanja Radin Mačukat, Katarina Šprljan Marin, Martina Tabula i Blanka Valinčić. Za predsjednika je po drugi put izabran Luka Lipić, dok su za dopredsjednke izabrani Marija Birin i Tomislav Pešić. Svim novim članovima Skupštine želimo dobrodošlicu, starim članovima zahvaljujemo na dosadašnjem trudu i zalaganju za uspjeh u radu Gradskog društva Crvenog križa Vodice.