Zajednica sportova Šibensko-kninske županije objavila je Javni poziv za financiranje godišnjeg programa udruga u sportu Šibensko-kninske županije za 2019. godinu. U Proračunu Šibensko-kninske županije za 2019. godinu osigurana su sredstva za financijsku potporu programima strukovnih saveza i sportskih klubova namijenjenih zadovoljavanju javnih potreba u području sporta definiranih prioritetima utvrđenima od strane Izvršnog odbora Zajednice sportova Šibensko-kninske županije. Predviđeni iznos ukupnih sredstava za sufinanciranje programa u području sporta  iznosi 1.785.000,00 kn. Sredstva su namijenjena za redovne djelatnosti strukovnih saveza te sufinanciranje programa škola sporta, programa sportskih manifesta i sportskih aktivnosti osoba s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom.
Javni je poziv otvoren do 15 veljače 2019. godine, a sve potrebne informacije i obrasace možete naćo ovdje