Danas je gradonačelnica Vodica Nelka Tomić, dr. med. potpisala ugovor o građenju novog dječjeg vrtića u Doćinama s tvrtkom Minigradnja. Nakon što je Grad Vodice raspisao postupak Javne nabave te odabrao ponudu tvrtke Minigradnja kao najpovoljniju, danas je potpisan i ugovor kojim je ugovoreno da radovi na izgradnji nove vodičke predškolske ustanove započnu nakon ljetne sezone, sredinom rujna. Da podsjetimo, glavni je projekt izradio arhitektonski biro ARX d.o.o. iz Šibenika na temelju kojeg je izdana i Građevinska dozvola, a radovi su procijenjeni na nešto više od 24 milijuna kuna. Iako se Grad Vodice nadao potpori iz državnih i europskih fondova, zbog nezadovoljenog uvjeta da naselje ima manje od 5000 stanovnika kako bi se moglo prijaviti na sredstva Europske unije, ovaj će kapitalni projekt Vodice financirati same.