Na natječaj za dodjelu stipendija redovnim studentima Grada Vodica za akademsku 2019./2020. godinu prijavu je podnijelo 54 kandidata, od kojih je sukladno pravilniku o stipendiranju studenata Grada Vodica uvjete za dobivanje stipendija ispunjava 47 kandidata.

Na temelju članka 16. Pravilnika o stipendiranju studenata Grada Vodica (“Službeni glasnik Grada Vodica”, br. 10/19) Gradonačelnica Grada Vodica dana 14. studenog 2019. godine donosi Prijedlog liste kandidata za dodjelu stipendija za akademsku godinu 2019./20.
Svaki kandidat ima pravo uvida u dokumentaciju i može podnijeti pisani prigovor na Prijedlog liste kandidata Gradonačelnici Grada Vodica u roku od 8 dana od dana objave ove Liste na oglasnoj ploči i web stranici Grada Vodica (zaključno do 22. studenog 2019. godine).