U četvrtak, 09. svibnja, u 12 sati u Gradskoj vijećnici grada Vodica, Ive Čače 8, gradonačelnica Vodica Nelka Tomić, dr, med. potpisat će ugovore o dodjeli nepovratnih potpora dodijeljenih na temelju Javnog poziva za dodjelu potpora obrtnicima (vlasnicima tradicijskih i umjetničkih obrta), zadrugama i nositeljima OPG-a i oznake HOP-a. Na Javni je poziv pristiglo 37 prijava, od kojih samo jedna nije pristigla u roku.
Na temelju bodova, potpore su dobili: Obrt „Kroštula“, OPG Adam Tomić, OPG Vlatka Fržop, OPG Ivan Šarić, Staklarska radnja „Birin“, OPG Mario Šmit, OPG Živana Rak, OPG Ivica Crljenak, OPG Stjepan Bosotin, OPG Bilać Marija, OPG Zlatko Srdarev, OPG Ljubomir Birin, OPG Žarko Storić, OPG Goran Lasan, OPG Bosiljka Franić, OPG Stanko Vulin, OPG Storić Dragan, OPG Antonio Čorić, OPG Ledenko Antica, OPG Josip Tabula, OPG Kljaić Tabula Jasminka, DF agencija d.o.o., OPG Luka Mažibrada, OPG Nikola Mačukat, OPG Vinko Trcera, OPG Studić Đorđe, OPG Ante Bulat, OPG Joso Storić, OPG Slavko Barišić, Vinarija Birin, OPG Ante Tabula, OPG Roko Vlašić,OPG Goran Grbelja, OPG Ledenko Mile, OPG Pešić Nedjeljko i OPG Miler Vučak.
Zapisnik o dodjeli potpora