Grad Vodice u sklopu projekta Nove mogućnosti, objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za korištenje besplatne socijalne usluge potpore i podrške starijim osobama, osobama s invaliditetom i osobama koje žive u nepovoljnim životnim uvjetima. Prijaviti se mogu osobe s prebivalištem na području Grada Vodica kojima je potrebna pomoć i druge osobe u cilju unapređenja njihove socijalne uključenosti i kvalitete života.
Projekt financira Europski socijalni fond u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. u okviru Poziva za dostavu projektnih prijedloga Zaželi - Program zapošljavanja žena.
Zainteresirane osobe za korištenje besplatne socijalne usluge potpore i podrške za osobe starije životne dobi, osobe koje žive u nepovoljnijim životnim uvjetima i osobe s invaliditetom prijave mogu podnijeti u pisanom obliku poštom ili osobno isključivo na propisanom Obrascu za prijavu.
Pisana prijava može se dostaviti poštom ili osobno na adresu: Grad Vodice, Ive Čače 8, 22211 Vodice s naznakom “Nove mogućnosti” – prijava korisnika.
Rok za dostavu prijava je do 28. siječnja 2019. godine, a dodatne informacije se mogu dobiti u Gradu Vodicama:
Ana Bagić, mag.iur. (e-mail: ana.bagic@grad-vodice.hr; mob: 095/908-6490) ili Diana Vodanović, dipl. oec. (e-mail: diana.vodanovic@grad-vodice.hr).