Grad Vodice u sklopu izgradnje kanalizacijskog sustava planira izvesti i radove na uređenju ulica stare gradske kao i ulice Dulcin. U tu svrhu naručena je izrada projektne dokumentacije koju ovom prilikom prezentiramo cjelokupnoj javnosti prije ishođenja potrebnih dozvola za izgradnju.
Pozivaju se građani da svoje primjedbe dostave do 01. ožujka 2020. godine na adresu Grad Vodice, Ive Čaće 8, 22211 Vodice - uz napomenu "Javni uvid -uređenje stare jezgre" ili na email adresu javni.uvid@grad-vodice.hr kako bi se kvalitetne i konstruktivne primjedbe mogle ugraditi u konačno rješenje cjelokupnog projekta. U obzir će se uzeti sve primjedbe potpisane punim imenom i prezimenom, adresom i kontakt podacima pošiljatelja.

Tekstualni prilog