Gradsko društvo Crvenog križa Vodice u suradnji s Gradskom knjižnicom Vodice organizira 2. kreativnu radionicu filcanja vune koja će se održati u Gradskoj knjižnici Vodice u četvrtak, 16. prosinca s početkom u 16 sati. Filcanje vune je tehnika obrade vune i kreiranje prekrasnih malenih figura, ukrasa pa čak i nakita, ovaj put učit će se primjena tehnike suhog filcanja vune iglicama kojom će se izrađivati božićni nakit.

Kreativna radionica filcanja vune namijenjena je umirovljenicima i njihovim unucima, provodi se u sklopu projekta Aktivni zajedno koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda. Dobrodošli su i ostali građani koji žele vidjeti primjenu tehnike i upoznati se s ostalim aktivnostima projekta Aktivni zajedno.
Zbog ograničenog broja mjesta potrebna je rezervacija na broj Gradskog društva Crvenog križa Vodice 022 310 325, mail:crvenikriz.vodice@gmail.com na kontakt broj gradske knjižnice Vodice 022 442 095 ili mail: gkv@gkv.hr