Sportsko-edukativni projekt Aktivna Hrvatska i ove će godine aktivirati Vodičane. Već tradicionalni trening na Trgu hrvatskih mučenika održat će se u subotu, 29. svibnja u 18 sati pod vodstvom trenera Drage Pezića. Program će voditi Renata Sopek, dok će uz Dragu, trenirati i ekipa Kineziološkog fakulteta iz Zagreba. Treningu će prisustvovati ograničen broj vježbača sukladno preporukama o treninzima na otvorenom Nacionalnog stožera civilne zaštite. Trening se održava u suradnji s Gradom Vodicama i Turističkom zajednicom grada Vodica.

Vodičani će primjerom pokazati kako živjeti zdravo i aktivno, a upravo je ta poruka, u okolnostima pandemije, važnija nego ikada prije. Aktivna Hrvatska se u devetoj sezoni održava pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma i sporta. Partneri su Hrvatski olimpijski odbor te Hrvatska liječnička komora. Generalni partner je HEP. Partneri projekta su Decathlon i Redox, a darovne pakete Dietpharma, Rajske, PIK-a te Merkur osiguranja dobit će svi sudionici.

Broj vježbača strogo je ograničen, pa se požurite prijaviti  ovdje