Dostava obavijesti o nemogućnosti pristupa birača biračkom mjestu
Gradsko izborno povjerenstvo Grada Vodica obavještava birače s područja Grada Vodica koji žele glasovati, a ne mogu na dan održavanja izbora pristupiti biračkom odboru, da najranije tri dana prije održavanja izbora, od četvrtka 27. svibnja 2021. obavijeste Izborno povjerenstvo Grada Vodica o nemogućnosti pristupa biračkom mjestu putem broja telefona:022/444-900 ili elektronske pošte: gip.vodice@izbori.hr te na dan održavanja drugog izbornog kruga, 30. svibnja 2021. do 12 sati nadležni birački odbor.

Ako birač, koji nije u mogućnosti pristupiti na biračko mjesto, a izrazi želju glasovati, ne može o tome samostalno obavijestiti nadležno izborno povjerenstvo ili birački odbor, po njegovoj uputi to može učiniti druga osoba od njegova povjerenja (npr. član obitelji, susjed i sl.) i to za jednog birača ili za birače-članove jednog kućanstva.

Podaci koje je potrebno dostaviti su slijedeći:
• ime i prezime,
• adresa prebivališa (s osobne iskaznice),
• datum rođenja,
• kontakt telefon.