Grad Vodice raspisuje Javni poziv za dodjelu potpora obrtnicima-vlasnicima tradicijskih i umjetničkih obrta, zadrugama, nositeljima OPG-a i oznake HOP-a.
Potpore se odobravaju za: poboljšanje uvjeta rada u radionici / poslovnom prostoru; financiranje troškova nabave novih strojeva, opreme i alata; edukacije vlasnika, zaposlenih i naučnika; izlaganje na specijaliziranim sajmovima; izradu promidžbenog materijala; financiranje godišnjih troškova energenata i obveza prema Gradu Vodicama.
Popunjeni Obrazac zahtjeva za dodjelu potpora (može se dobiti u Gradskoj upravi Grada Vodica u Upravnom odjelu za gospodarstvo, imovinu i prostorno planiranje, Ive Čače 8, Vodice, tel. 022/444912 ili ovdje), zajedno s ostalom traženom dokumentacijom podnosi se na protokol Grada Vodica osobno ili putem pošte na gornju adresu, najkasnije do 4. svibnja 2021. do 15 sati, bez obzira na način dostave.