Danas je održana Prva konstituirajuća sjenica Gradskog vijeća Grada Vodica na kojoj su prisegu položili članovi novog saziva: Gordan Fržop, Branimir Marić, Marin Mikšić, Ante Pešić, Giordana Radin Mačukat i Igor Lozančić iz koalicije Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske seljačke stranke; Marko Mačukat, Auror Friganović i Ante Gulin s Nezavisne liste Stipe Petrina; Ivica Slavica i Matko Sladić kao predstavnici koalicije MOSTA, Domovinskog pokreta i LOZE; Meri Bandl Valeš u ime Kandidacijske liste grupe birača te Marko Udovičić iz Socijaldemokratske partije Hrvatske.
Za predsjednika vodičkog Gradskog vijeća izabran je Marko Mačukat, a za njegovog zamjenika Marko Udovičić.
Vijećnici su iskazali namjeru da će kvalitetno i odgovorno raditi za daljnji razvoj Vodica i boljitak svih stanovnika.