Proteklog vikenda Vodice su bile domaćin prvog od četiri planirana ovogodišnja turnira Prvenstva županijske lige u odbojci na pijesku. Turnir se igrao u tri kategorije: seniorke, seniori i mlađe kadetkinje. U kategoriji seniorki prvo  su mjesto osvojile Manuela Lasan-Zorobabel i Nora Čubrić pobijedivši u prekrasnom meču finala nakon duge borbe drugi vodički par Emu Kokot i Niku Bujas koje su tako zauzele drugo mjesto. Treće mjesto na turniru osvojila je ekipa iz Šibenika u sastavu Bruna Piližota i Josipa Aleksa.
U muškoj konkurenciji turnir je osvojila iskusna ekipa iz Šibenika u sastavu Ante Kulušić i Bruno Slavica pobijedivši u finalu vodički par, Denisa Tadića i Mateja Lozančića.
U kategoriji mlađih kadetkinja pobjedu su odnijele Vodičanke u sastavu: Marta Kranjac, Iva Begić I Nika Bujas.
Na turniru održanom na igralištu plaže Vruje, ukupno je sudjelovalo 19 ekipa iz Šibensko-kninske županije; osam u kategoriji mlađih kadetkinja; šest seniorskih te u muškom dijelu turnira otvorenog tipa, pet ekipa.

Iz Odbojkaškog kluba Vodice ovog puta nastupilo je četiri para u seniorskoj konkurenciji:
1. N. Bujas / E. Kokot
2. M.Lasan-Z. / N. Čubrić
3. A. Perkov / F. Perkov
4. N. Erak/ L. Perić
U kategoriji mlađih kadetkinja četiri ekipe:
1. M. Kranjac/I. Begić/N. Bujas
2. F. Popov/F.Perkov/A.Perkov