Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost organizira informativno-edukativnu radionicu o energetskoj obnovi obiteljskih kuća kako bi se građani lakše snašli prilikom prijave na novoobjavljeni Javni poziv za energetsku obnovu obiteljskih kuća.
Radionica će se održati u četvrtak, 30. rujna 2021. u Šibeniku u Gradskoj knjižnici Juraj Šižgorić na adresi Poljana 6, s početkom u 18 sati.
Djelatnici Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost predstavit će sve uvjete sufinanciranja s naglaskom na popis potrebne dokumentacije, nakon čega će građani imati priliku postavljati i konkretna pitanja.
Radionice se organiziraju u skladu s važećim epidemiološkim mjerama, zbog čega je prijava dolaska obavezna!

Prijaviti se možete ovdje, a više detalja te raspored radionica za ostale gradove možete pronaći na poveznici.