Gradsko izborno povjerenstvo Grada Vodica objavilo je rezultate Lokalnih izbora 2021 nakon što su obrađena sva glasačka mjesta na području Grada Vodica.
Najveći broj glasova za Gradsko vijeće Grada Vodica osvojila je koalicija HDZ-a i HSS-a, 44,32% glasova i šest mandata u novom sazivu Gradskog vijeća. Nezavisna lista Stipe Petrina osvojila je 22,42% glasova i tri gradska vijećnika. Koalicija MOSTA, Domovinskog pokreta i Loze osvojila je 14,49% glasova i dva zastupnička mjesta u Gradskom vijeću. Kandidacijska lista grupe birača s nositeljicom Meri Bandl Valeš osvojila je 9,99 % glasova, a SDP 8,75% glasova te su obje liste osvojile po jedno vijećničko mjesto.
U izborima za novog gradonačelnika Vodica najviše je glasova osvojio Ante Cukrov, nositelj koalicije HDZ-a i HSS-a, 45,17%, dok je nositeljica Nezavisne liste Stipe Petrina, Sanja Radin Mačukat osvojila 22,62% glasova. Nositelj koalicije MOSTA, Domovisnkog pokreta i Loze, Ivica Slavica osvojio je 13,29% glasova, nositeljica Kandidacijske liste grupe birača Meri Bandl Valeš osvojila je 8,82% glasova, a kandidat SDP-a Marko Udovičić osvojio je 7,71% glasova.
Kako niti jedan kandidat nije osvojio više od 50% glasova birača, Vodice očekuju novi izborni krug za novog gradonačelnika ili gradonačelnicu, 30. svibnja i odabir između dva kandidata s najviše osvojenih glasova, Ante Cukrova i Sanje Radin Mačukat.