Djelatnici i volonteri Gradskog društva Crvenog križa Vodice pozivaju sve ljude dobre volje da se priključe 49. sabirnoj akciji Solidarnost na djelu koja je organizirana ove subote, 9. listopada, na Gradskoj tržnici Vodice od 9 do 12 sati.
Prikupljat će se hrana (ulje, tjestenina, riblje i mesne konzerve, gotove juhe, brašno, riža, namirnice dužeg trajanja), higijenske potrepštine (sapun, šampon, pasta za zube, tekućina za suđe i slično) te novčani prilozi za korisnike socijalnog programa Gradskog društva Crvenog križa Vodice, ali ne odjeća i obuća.
Prikupljena materijalna i financijska sredstva će se utrošiti isključivo za potrebe korisnika Crvenog križa Vodice.

Gradsko društvo Crvenog križa prikuplja donacije tijekom cijele godine, pa svi koji žele donirati za potrebe korisnika Gradskog društva Crvenog križa Vodice, a ne mogu to učiniti u subotu, to mogu činiti tijekom cijele godine na adresi Obala Juričev Ive Cota 9 donacijom materijalnog oblika pomoći ili uplatom na izdvojeni račun Crvenog križa otvoren u Zagrebačkoj banci HR7023600001502208331, opis plaćanja : donacija za potrebe korisnika.