CMC festival powered by Calzedonia Vodice 2022 ponovno se održava u našem gradu i započinje već sutra. U dva festivalska dana, 10. i 11. lipnja, Vodice će ugostiti više tisuća ljubitelja domaće glazbe i okupiti najpoznatija imena regionalne glazbene scene. Nastupit će više od 50 izvođača na dvije festivalske pozornice, a sva će događanja pratiti više od 80 medijskih pokrovitelja iz Hrvatske i regije.
Prvog dana festivala, u petak, 10. lipnja na glavnoj će pozornici publiku zabavljati Mia Dimšić, ovogodišnja predstavnica Hrvatske na Euroviziji; Damir Kedžo sa svojim bendom kojemu će to biti prvi nastup na CMC festivalu; Boris Novković i legenda domaće glazbe, Željko Bebek.
Na manjoj pozornici na Trgu hrvatskih mučenika nastupit će: Mile Perkov, Gavrani te Frano Pehar & Tarapana.

U subotu, 11. lipnja u 21 sati na glavnoj pozornici na vodičkoj rivi pratit ćemo 14. izdanje CMC festivala. U sklopu programa nastupit će: Željko i Zvone Bebek, Neda Ukraden, Mladen Grdović, Ivana Kovač, Feminnem, Jasmin Stavros i Žera, Lidija Bačić Lille, Tri mušketira, Slavonske lole, Vladimir Kočiš Zec, Indira, Ljubavnici, Minea & Nika Zorjan, Mejaši, Učiteljice, Zlatko Pejaković i Ivan Martić Ivica, Matko Jelavić, Željko Krušlin Kruška, Žanamari. Osim njih, na vodičku pozornicu vraćaju se i Alya, Bojan Jambrošić, Cecilija, Dino Petrić, Davor Borno, Džentlmeni, Elio Pisak, Frano Pehar & Tarapana, Matíja, Meri Andraković, Mile Perkov i Igor Cukrov, Nina Donelli, Nina Petković te Petar Dragojević. Puno je debitanata i ove godine, pa će svoj premijerni nastup na ovogodišnjem CMC festivalu u Vodicama imati Brigita Vuco, Dino Memić, Fatmir Sulejmani, Gavrani, Ivan Sever, Kornelija, Maja Bajamić, Marija Jelovečki, Mate Grgat, Mor Roll i Vedran Roguljić.

Nakon revijalnog dijela programa, slijede još dva koncerta: grupe Feminnem i Slavonskih lola.