Vodeći hrvatski sportsko–edukativni projekt Aktivna Hrvatska s početkom 2022. kreće u jubilarnu desetu sezonu u okolnostima kad je poruka o brizi za tjelesno zdravlje važnija nego ikada. Tjelovježba kojom jačamo imunitet više nije preporuka već imperativ.
Aktivna Hrvatska i ove će godine aktivirati Vodičane. Već tradicionalni trening na Trgu hrvatskih mučenika održat će se u subotu 28. svibnja u 18 sati pod vodstvom kineziologa Ivana Antunovića. Program će voditi Renata Sopek dok će uz Ivana trenirati i tim Kineziološkog fakulteta iz Zagreba u kojem su Ana-Marija Galeković, Tina Živković te Karlo Kligl. Trening se održava u suradnji s Gradom Vodicama i Turističkom zajednicom grada Vodica.
Na trening se možete prijaviti ovdje

Aktivna Hrvatska se, u desetoj jubilarnoj sezoni, održava pod pokroviteljstvom Predsjednika RH Zorana Milanovića, uz podršku Ministarstva turizma i sporta te Hrvatskog olimpijskog odbora. Stručni partneri projekta su: Kineziološki fakultet, Mentalni trening i Definicija hrane. Partneri projekta su: GRAWE osiguranje, Rajska Rajčice, Allegrosan, PIK Vrbovec, Jutarnji list, Gloria, TZ Dubrovnik, Falkensteiner Resort Punta Skala, Valamar hoteli Dubrovnik.