Grad Vodice je na temelju Pravilnika o kriterijima i načinu dodjele potpora tradicijskim i umjetničkim obrtima, zadrugama i poljoprivrednicima raspisao Javni poziv za dodjelu potpora tradicijskim i umjetničkim obrtima, zadrugama i poljoprivrednicima koji imaju prebivalište na području Grada Vodica i upisani su u registar poljoprivrednika Agencije za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju. U tekstu Javnog poziva nalazi se obrazloženje postupka i potrebna dokumentacija. Među ostalim, potrebno je ispuniti obrazac „Zahtjeva za dodjelu potpora" koji se može podignuti u u Gradskoj upravi Grada Vodica u Upravnom odjelu za gospodarstvo, imovinu i prostorno planiranje, Ive Čače 8, Vodice, tel. 022/444 913, odnosno ovdje.
Popunjeni obrazac zahtjeva s pripadajućom dokumentacijom podnosi se na protokol Grada Vodica osobno, odnosno poštom na gornju adresu najkasnije do 20. listopada 2022. do 14 sati.