Grad Vodice je objavio Javni poziv za dodjelu potpora tradicijskim i umjetničkim obrtima s ciljem očuvanja kulturnog nasljeđa i tradicijskih gospodarskih vrijednosti te poticanja. Korisnici potpora su obrti sa sjedištem na području Grada Vodica i vlasnik obrta mora imati prebivalište na području Grada Vodica. Obrt mora raditi tijkom cijele godine i mora se baviti nekom od djelatnosti s popisa navedenog u Javnom pozivu. Obrt mora imati najmanje jednog zaposlenog na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu (vlasnik ili jedan zaposlenik) najmanje tri mjeseca prije raspisivanja natječaja, a ukoliko se radi o novoupisanom obrtu, mora imati upisan početak obavljanja obrta i imati najmanje jednog zaposlenog na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu (vlasnik ili jedan zaposlenik).
Zahtjevi se podnose Gradu Vodicama, osobno u pisarnicu ili poštom na adresu: Grad Vodice, Prijava na Javni poziv za dodjelu potpora tradicijskim i umjetničkim obrtima, Ive Čače 8, 22211 Vodice, najkasnije do 28. travnja 2023. do 14 sati bez obzira na način dostave.