Zajednica sportova Šibensko-kninske županije, sutra, 19. siječnja u 12:00 sati u Kulturnom centru Vodice organizira svečanost proglašenja najboljih sportaša naše županije za 2022. godinu. Na svečanosti će biti nagrađeni najmlađi, odnosno najperspektivniji sportaši, dodijelit će se priznanja zaslužnim sportskim djelatnicima, sportašima s invaliditetom, nagrade za izniman rezultat u amaterskom sportu, posthumne nagrade te nagrade za dugogodišnje djelovanje udruga. Posebna će se priznanja  uručiti najboljim muškim momčadima, ženskim sastavima, najboljim trenerima, sportašima i sportašicama.
Vodice će sutra biti centar sporta Šibensko-kninske županije, a svi oni koji sport nose u sebi i žele sudjelovati bit će rado viđen gost u dvorani Kulturnog centra. Na svečanosti će sudjelovati brojni uvaženi gosti iz svijeta sporta naše zemlje i na taj način dati podršku i daljnji motiv u radu i sportskom usavršavanju svim nagrađenim laureatima.