Poziv na akciju darivanja krvi

Crveni križ Vodice i Klub dobrovoljnih darivatelja krvi Vodice organiziraju akciju darivanja krvi u srijedu, 8.studenog od 9 do 13 sati. Pozivamo sve darivatelje krvi i one koji to žele postati, da se odazovu i daruju tekućinu koja život znači.

Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima Grada Vodica za akademsku godinu 2017/18.

Temeljem čl. 10. Pravilnika o stipendiranju studenata Grada Vodica („Službeni glasnik Grada Vodica“, br. 07/17) Gradonačelnica Grada Vodica dana 30. listopada 2017.g. raspisuje Natječaj za prikupljanje ponuda radi dodjele stipendija redovnim studentima Grada Vodica za akademsku 2017/2018. g. Pročitajte uvjete natječaja i prijavite se ovdje.

3. sjednica Gradskog vijeća

3. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u petak, 31. listopada 2017. u Gradskoj vijećnici, Ive Čače 8 s početkom u 10:00 sati. Prijedloge akata možete pogledati ovdje.

Gradonačelnica Grada Vodica objavljuje Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba udruga građana u području sporta za 2018. godinu. Sve informacije i obrazac možete pronaći ovdje.

Gradonačelnica Grada Vodica objavljuje Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u područjima kulture i društvenih djelatnosti udruga građana za 2018. godinu. Sve informacije i obrazac možete pronaći ovdje.

Javni poziv mještanima otoka Prvića i svim zainteresiranim građanima na predstavljanje projekta URBECO

Pozivaju se mještani otoka Prvića, kao i svi zainteresirani građani na predstavljanje projekta URBECO.
Projekt URBECO je intermodalni urbani ekološki sustav javnog prijevoza brodovima kojim se planira podizanje kvalitete linijskog prijevoza u segmentu učestalosti linija, kvalitete usluge i efikasnosti samog prijevoza.

Predstavljanje projekta održat će se u prostorijama Mjesnog odbora Prvić Luka u srijedu, 20. rujna 2017. u 18:00 h.

POZIV na Javni uvid mještanima Prvić Luke

Grad Vodice poziva mještane Prvić Luke kao i svih zainteresiranih, na Javni uvid u projekt rekonstrukcije nerazvrstane ceste 4570/1 koji će se održati u prostorijama Mjesnog odbora u utorak, 5. rujna u 18 sati.
Radi se o cesti koja je nastavak Ulice II i pruža se do istočne strane otoka, prema obali koja gleda na Srimu. Sredstva potpore za realizaciju ovog projekta osigurana su prijavom na natječaj za operaciju 7.2.2. Ministarstva regionalnog razvoja i Europskih fondova iz proračuna Europske unije, Republike Hrvatske i dijelom iz proračuna Grada Vodica, u ukupnom iznosu od 1,1 milijun kuna.
Na Javnom će uvidu biti detaljno prikazana trasa predmetne rekonstukcije i planirani način rekonstrukcije svih susjednih čestica na koje će ovaj zahvat imati utjecaja. Stoga će Javnom uvidu prisustvovati predstavnici Grada Vodica i tvrtke Agrad projekt d.o.o. kao izvođači radova.

Danas bez vode središte Vodica

Vodovod i odvodnja d.o.o. Šibenik obavještava da, zbog kvara na cjevovodu danas, 9. kolovoza do 15 sati, vode neće imati potrošači u ulicama: Ive Čače, Vladimira Nazora, Prvomajske te potrošači na Obali Franje Tuđmana u Vodicama. Potrošači u Ulici žrtava fašizma neće imati vode do 9 sati.

2. sjednica Gradskog vijeća

2. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u petak, 11. kolovoza 2017. u Gradskoj vijećnici, Ive Čače 8 s početkom u 10:00 sati. Prijedloge akata možete pogledati ovdje.

Analiza tržišta za radove na rekonstrukciji nerazvrstane ceste na čes. zem. 4570/1 k.o. Prviću Prvić Luci na otoku Prviću – I. faza

Sukladno članku 198. Zakona o javnoj nabavi („NN“ br. 120/16) naručitelj Grad Vodice, prije pokretanja otvorenog postupka javne nabave za radove na rekonstrukciji nerazvrstane ceste na čes. zem. 4570/1 k.o. Prviću Prvić Luci na otoku Prviću – I. faza  provodi analizu tržišta u svrhu pripreme nabave i informiranja gospodarskih subjekata o svojim planovima i zahtjevima u vezi s nabavom, sve informacije o istome mogu se preuzeti ovdje.