• «

8. sjednica Gradskog vijeća

8. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u utorak, 28. lipnja 2022. u dvorani Kulturnog centra Vodice, Ive Čače 8 s početkom u 11:00 sati. Dnevni red možete pogledati ovdje.

7. sjednica Gradskog vijeća

7. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u četvrtak, 7. travnja 2022. u dvorani Kulturnog centra Vodice, Ive Čače 8 s početkom u 11:00 sati. Dnevni red možete pogledati ovdje.

6. sjednica Gradskog vijeća

6. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u petak, 1. travnja 2022. u dvorani Kulturnog centra Vodice, Ive Čače 8 s početkom u 13:00 sati. Dnevni red možete pogledati ovdje.

5. sjednica Gradskog vijeća

5. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u utorak, 8. ožujka 2022. u dvorani Kulturnog centra Vodice, Ive Čače 8 s početkom u 14:30 sati. Dnevni red možete pogledati ovdje.

4. sjednica Gradskog vijeća

4. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u ponedjeljak, 20. prosinca 2021. u dvorani Kulturnog centra Vodice, Ive Čače 8 s početkom u 12:00 sati. Dnevni red možete pogledati ovdje.

Nastavak 3. sjednice Gradskog vijeća

Nastavak 3. sjednice Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u srijedu, 10. studenog 2021. u dvorani Kulturnog centra Vodice, Ive Čače 8 s početkom u 14:30 sati. Dnevni red možete pogledati ovdje.

3. sjednica Gradskog vijeća

3. sjednica Gradskog vijeća Grada Vodica održat će se u utorak, 26. listopad 2021. u dvorani Kulturnog centra Vodice, Ive Čače 8 s početkom u 14:00 sati. Dnevni red možete pogledati ovdje.

Natječaj za dodjelu stipendija redovnim studentima Grada Vodica za akademsku 2021./2022. godinu

Temeljem čl. 7. Pravilnika o stipendiranju studenata Grada Vodica („Službeni glasnik Grada Vodica“, br. 08/21) Gradonačelnik Grada Vodica dana 7. listopada 2021. godine raspisuje Natječaj za prikupljanje ponuda radi dodjele stipendija redovnim studentima Grada Vodica za akademsku 2021./2022. godinu.
Pročitajte uvjete natječaja i prijavite se ovdje.

Gradonačelnik Grada Vodica objavljuje Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u područjima kulture i društvenih djelatnosti udruga građana za 2022. godinu. Sve informacije i obrazac možete pronaći ovdje.

Gradonačelnica Grada Vodica objavljuje Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba udruga građana u području sporta za 2022. godinu. Sve informacije i obrazac za prijavu možete pronaći ovdje.
  • «